פרויקטים
מספר נכס
סוג עסקה
סוג נכס
לחץ לבחירה
עיר
אזור
לחץ לבחירה
שכונה
לחץ לבחירה
מחדרים
עד חדרים
מקומה
עד קומה
ממחיר
עד מחיר
חיפוש מתקדם
פריסייל! פנטהאוס חדש בבניה אל מול השדות של כפר מל
מרפסת 60 פונה לשדות
פנטהאוס - 2,650,000 ₪

כל הקודם זוכה! פנטהאוס חדש ! 4 חדרים קומה 7 בבניין שעובר תמ"א, נוף עוצר נשימה לשדות של כפר מל"ל והרי השומרון. מרפסת 60מ' מהסלון +מרפסת מחדר הורים (חשוב לציין! מעלית גדולה מאוד) מפרט עשיר במיו...
100 מ"ר בנוי
4 חדרים
2 חדרי רחצה
דירת 5 חדרים חדשה אל מול השדות של כפר מל
דירה חדשה מול השדות!
דירה - 2,050,000 ₪

פרוייקט חדש ! הזדמנות לדירת 5 חדרים חדשה במחיר אטרקטיבי! מול נוף של שדות כפר מלל הפסטורלים.. ...ועד להרי השומרון בניין שעובר תמ"א (תהיה מעלית גדולה - לא סטנדרט של תמ"א) הדירות החדשות בקומה 5 ו - 6 ...
115 מ"ר בנוי
5 חדרים
2 חדרי רחצה
1 חניות

פרוייקטים חדשים בהוד השרון

החלום לבית הוא חלומם של רבים. יש לא מעט זוגות צעירים שרוצים כבר להיכנס לבית משלהם והם חוסכים כמה שנים ומנסים לגייס כסף בדרכים שונות, יש אנשים מבוגרים יותר שאין להם עדיין נכס משלהם והם רוצים סוף סוף שיהיה להם אחד שהם יכולים ליהנות ממנו, יש אנשים שרוצים נכס להשקעה ויש כאלו שיש להם כבר בית והם רוצים לשפר את תנאי המחיה שלהם בבית גדול יותר ומרווח יותר. כל אלו מחפשים פרויקטים במקומות שונים. אם אתם מאלו ואתם רוצים לקנות בית במרכז אבל רוצים במחיר סביר, אין כמו פרויקטים חדשים בהוד השרון. הוד השרון היא עיר שהולכת והופכת למבוקשת יותר ויותר. למידע נוסף וייעוץ, פנו אל טופ נכסים החברה המובילה בתחום למציאת הפרויקט הטוב ביותר עבורכם.

היתרונות של פרויקטים חדשים בהוד השרון 

הוד השרון היא עיר במרכז. היא לא היתה בתחילת דרכה עיר, אלא מועצה מקומית שאיחדה 4 מושבות שכנות. מאז שהוכרזה כעיר בשנת 1990, היא לא עוצרת לרגע ומתחילת שנות האלפיים היא בהתחדשות והתפתחות מתמדת. פרויקטים חדשים בהוד השרון מוקמים כל הזמן. זו עיר שיש בה עדיין שטחים פתוחים ואף שטחים חקלאיים אך לאט לאט הם מופשרים לבנייה כך שמי שקונה בה שטח כמו גם מי שקונה בפרויקט כזה או אחר, עושה עסקה טובה (אם הוא ערך את כל הבירורים הרלוונטיים כמובן). האוכלוסייה שבעיר במצב סוציואקונומי גבוה. יש בה אחוז גבוה של אקדמאיים והשכר הממוצע בה גבוה מהשכר הממוצע הארצי (באופן משמעותי) והיא הולכת כל הזמן ומתפתחת ולא עוצרת לרגע.

הוד השרון פרויקטים חדשים

אם אתם מחפשים אחר פרויקטים חדשים בהוד השרון, אין כמו חברה מקצועית ואמינה שתלווה אתכם לכל אורך התהליך, חברה שמשווקת פרויקטים כאלו כמו גם מתווכת בעסקאות נדל"ן. יש לה כמובן אינטרס למכור לכם אבל יש לה אינטרס עוד יותר ברור לסדר לכם עסקה טובה כדי שתביאו עוד מתעניינים אחריכם. חברת תיווך תאתר בשבילכם את הדירה המתאימה לכם ביותר בפרויקט שהכי מתאים לכם והיא תעשה הכול על מנת שתהיו מרוצים. היא תחסוך לכם המון כאב ראש. צלצלו עכשיו אל חברת טופ נכסים והמתווכים המקצועיים שלה ישמחו לתת לכם שירות.

פרויקטים בהוד השרון

הוד השרון היא עיר שקיימת כבר למעלה משלושים שנה. מתחילת המאה ועד היום היא בתנופת בנייה והתפתחות, וככזו, יש לא מעט זוגות צעירים כמו גם משפרי דיור ומבוגרים שבוחרים לגור בה. אם אתם מחפשים פרויקטים בהוד השרון יש לא מעט כאלו, פרויקטים איכותיים שמיועדים לאוכלוסייה מגוונת, פרויקטים שגם אתם תמצאו בהם את מה שאתם מחפשים. הוד השרון היא עיר נפלאה, עיר עם אוכלוסייה במצב סוציואקונומי גבוה. אחוז הזכאים בה לבגרות בכיתה י"ב נושק ל-90, והשכר הממוצע של התושבים בה נחשב לגבוה יחסית לממוצע הארצי. יש לכם את כל הסיבות לבדוק לגבי פרויקטים בהוד השרון אם אתם מחפשים דירה לקנייה והנה כמה דברים חשובים בקשר לזה. לסיוע פנו אל חברת טופ נכסים והמתווכים המצוינים שלה יסיעו לכם.

פרויקטים בהוד השרון בסביבה שמתאימה למשפחות צעירות

בבואכם לבדוק על פרויקטים בהוד השרון, הדבר הראשון שתיקחו מן הסתם בחשבון הוא את כל מה שנוגע לילדים. אם אתם מבוגרים ואין לכם כבר ילדים קטנים או כאלו בתכנון, לא ישנה לכם המיקום של הפרויקט מהבחינה הזו. אם אתם משפחה צעירה או מתכננים להביא ילדים בשנים הקרובות, אתם צריכים לבחון פרויקטים בהוד השרון שיש בסביבתם מוסדות לימוד שמתאימים לכם, מתנ"סים ומרכזי פעילות ספורטיביים, מדשאות ופארקים וכל מה שילדים צריכים. יש לא מעט פרויקטים כאלו וחשוב כמובן לבדוק את הסביבה שלכם והאם היא מתאימה לכם.

פרויקטים בשיווק בהוד השרון

יש לא מעט מה להגיד על הבדיקות שאתם צריכים לעשות על הפרויקט עצמו, על מי שעומד מאחוריו ועל מי שמבצע, וכמובן, בדק בית וכל מה שיכול להבטיח לכם כניסה לבית מוכן באמת. אבל אם אתם רוצים להיות רגועים יותר ואם אתם רוצים למצוא בקלות רבה יותר את מה שאתם מחפשים, אין כמו מתווך דירות שמכיר פרויקטים בהוד השרון כדי שתעשו את הבחירה הנכונה. מתווך דירות יסייע לכם למצוא מהר הרבה יותר את בית חלומותיכם, יסייע לכם במשא ומתן מול בעל הבית ואולי יסייע לפתור גם כל מיני מחלוקות. הוא יסייע לכם ובשורה התחתונה, זה ישתלם לכם לגמרי. אל תוותרו על מתווך, פנו עוד היום אל החברה המובילה טופ נכסים לנכס הבא שלכם.