מגרשים
מספר נכס
סוג עסקה
סוג נכס
לחץ לבחירה
עיר
אזור
לחץ לבחירה
שכונה
לחץ לבחירה
מחדרים
עד חדרים
מקומה
עד קומה
ממחיר
עד מחיר
חיפוש מתקדם
מגרש 717 מ
בבלעדיות
מגרש - 10,600,000 ₪

שני מגרשים צמודים בגודל 360 מטר כל אחד (סה"כ 720 מטר) לבניית 2 קוטג'ים (ניתן לרכוש רק מגרש אחד ) אדמה פרטית!60% בנייה המחיר כולל היתר בנייה + תוכניות בנייה מאושרות (תוכניות ניתנות לשינוי) 300 ...
מגרש 360 מ
בבלעדיות
מגרש - 5,300,000 ₪

מגרש 360 מ"ר במיקום מעולה בכפר הדר הפסטורלית! שני מגרשים צמודים בגודל 360 מטר כל אחד (סה"כ 720 מטר) לבניית 2 קוטג'ים (ניתן לרכוש רק מגרש אחד ) אדמה פרטית!60% בנייה המחיר כולל היתר בנייה + תוכניות בנ...
הגשמת חלום בשכונה הכי פסטורלית שיש!
בבלעדיות
פרטי/ קוטג - 5,675,000 ₪

נכס נדיר ! למי שמחפש בית על מפלס אחד ומגרש גדול בשכונה הפסטורלית והכי מבוקשת בעיר - בשיכון עממי! בית של פעם (לשיפוץ) בגודל 100 מטר, על שטח מגרש של 490 מטר! זכויות בניה נוספות גינה מדהימה עם אופציה...
100 מ"ר בנוי
4 חדרים
2 חדרי רחצה
2 חניות

מגרשים למכירה בהוד השרון

אם החלטתם לחפש מגרשים למכירה בהוד השרון, כדי לבנות על אחד כזה בית בין אם זה למגורים ובין אם זה להשקעה, יש לכם לא מעט עבודה לעשות. יש מגרשים רבים שיוצעו לכם ואתם צריכים לדעת ממי אתם רוכשים את המגרש, מה מצבו המשפטי של המגרש ועד דברים רבים אחרים. הדבר הנכון ביותר בשבילכם יהיה לפנות לסוכנות נדל"ן שתסייע לכם למצוא את מה שאתם מחפשים, תסייע לכם לאתר את המגרש שיענה לצרכים שלכם, מגרש בו תוכלו לעשות שימוש ללא כל בעיה. חברת טופ נכסים היא החברה המובילה בתחומה למציאת נכסים מיוחדים במיוחד בשבילכם. 

מגרשים למכירה בהוד השרון – איתור מגרש

מגרשים למכירה בהוד השרון לא חסר אך חשוב לעשות את כל הבדיקות הדרושות בצורה נכונה. הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא שהמגרש יכול להימכר לכם מגורמים שונים, זה יכול להיות אדם פרטי, זו יכולה להיות חברה שמחזיקה בקרקע וזו יכולה להיות הרשות המקומית. 
אם המטרה שלכם היא לקנות מגרש להשקעה, מה שאמור לכוון אתכם הוא כמובן מה מחיר הקרקע עכשיו ולאיזה מחיר היא יכולה להגיע בעתיד. יש פרמטרים שונים שמגדירים את המגרש כמו המיקום של המגרש ביחס לישובים וערים מסביב, ופרמטרים נוספים. מגרשים למכירה בהוד השרון שמיועדים לבניית בתים פרטיים דורשים לא מעט עלויות במהלך הדרך, עלויות שחשוב להכיר ולדעת עליהן. 

קרקע להשקעה בהוד השרון

אם אתם מחפשים אחר מגרשים למכירה בהוד השרון, אתם צריכים להתייעץ עם האנשים הנכונים. גם אם אתם כאל שמתעניינים בנדל"ן ובטוחים שאתם יודעים הכול, בעסקאות מעין אלו לא מומלץ לסגור לבד. יש מומחים בתחום ויש יועצים שיוכלו לסייע לכם לבצע את העסק הנכונה. יש ידע שיכול לתת לכם המון ויש ניסיון שאין לו תחליף, ויועץ כזה יכול לפתוח לכם את העיניים ולתת לכם רעיונות כאלו ואחרים. 
הכול אפשר היום לעשות לבד, אבל כשזה נוגע לעסקאות גדולות מאוד, עסקאות של מיליונים, בטח לא כדאי לקחת סיכון. תבחרו את החברה הנכונה ואת האנשים הטובים ביותר בשבילכם כדי שיבקרו אתכם, כדי שיבחנו יחד איתכם את האפשרויות ויאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. פנו עוד היום לחברה המובילה במגרשים, טופ נכסים. 

קרקע בהוד השרון

הוד השרון היא עיר שמונה כ-70,000 תושבים. יש בה כל הזמן פרויקטים חדשים והיא מתחדשת ומאוכלסת יותר ויותר כל הזמן, בעיקר בגלל המיקום שלה והביקוש הגדול למגורים בה. יש את כל הסיבות לרצות לגור בהוד השרון כמו חינוך טוב, אוכלוסייה איכותית ומגוונת, תרבות בשפע, פעילויות ספורט, שטחים נרחבים ומדשאות, פארקים ומה לא. אבל יש עוד משהו בעיר שמושך רבים אליה, בעיקר כאלו שרוצים להשקיע בנדל"ן. בהוד השרון יש עדיין לא מעט שטחים חקלאיים שעוד לא הופשרו לבנייה, מה שיכול להוות השקעה מדהימה ורווח עצום למי שיש לו סבלנות. זה המקום לציין, קרקע בהוד השרון כמו בכל מקום אחר לא קונים אם לא עורכים בירור רציני על היתכנות ההפשרה ועל הסיכונים הכרוכים בכך. ובכל זאת, לא סתם רבים רוכשים קרקע בהוד השרון והנה כמה יתרונות ברכישת קרקע חקלאית. מעוניינים בקרקע? פנו אל חברת טופ נכסים
למגוון קרקעות בהוד השרון.
 

קרקע בהוד השרון - השקעה משתלמת

קרקע בהוד השרון שעוד לא הופשרה אבל היא מתוכננת להיות מופשרת בשנים הקרובות יכולה להיות השקעה מדהימה, כזו שתסדר לכם את חשבון הבנק. המחיר של הקרקעות הללו עדיין זול מכיוון שעוד לא שונה הייעוד שלהן והן עדיים חקלאיות בלבד, אבל ברגע שיש הפשרה ואפשר לבנות על הקרקע, השמים הם הגבול. אפשר להרוויח לא מעט מקרקע כזו אם מוכרים אותה ליזם או קבלן, ואפשר כמובן גם לבנות עליה. אין ספק שזו יכולה להיות עסקה מדהימה בראייה קדימה אבל שוב, לאחר שבוצעו כל הבירורים הנדרשים.

רכישת קרקע בהוד השרון

אם אתם חושבים על רכישת קרקע בהוד השרון בגלל שאתם רואים כבר את הרווח העתידי שלכם ולאחר שעשיתם את כל הבדיקות הרלוונטיות, אין כמו חברת נדל"ן לפנות אליה, כזו שתסייע לכם לאתר את הקרקע המיוחלת. היא תסייע לכם בבדיקות על הקרקע וכמה זמן ייקח עד שהיא תהיה מופשרת, היא תיתן לכם צפי ותעדכן אתכם בשינויים, ובסופו של דבר היא תשאף לסייע לכם לעשות את העסקה הטובה  ביותר האפשרית. חברת נדל"ן עם ניסיון היא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל זה, לכן פנו אל חברת טופ נכסים החברה המובילה במציאת קרקעות ונכסים.